Skip to main content

Eksperymenty na każdą okazję

Current Status
Not Enrolled
Price
65 zł
Get Started
Szkolenie
Materials

Wspólne eksperymentowanie jest świetnym narzędziem do wywołania efektu WOW, czyli momentu zaskoczenia, dzięki któremu najwięcej uczymy się i zapamiętujemy.

Szkolenie powstało po to, aby zachęcić Cię do wykonywania prostych eksperymentów podczas przedszkolnych wydarzeń oraz po to, aby pokazać Wam jak w prosty sposób przygotować i przeprowadzić takie otwarte warsztaty – małym nakładem czasu i środków. Wszystkie eksperymenty są bezpieczne, a do wykonania ich potrzebne są zwykle przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu można przygotować je łatwo i niskim kosztem.

Biorąc udział w tym szkoleniu:

  • Nauczysz się eksperymentów, które świetnie sprawdzają się podczas wydarzeń w formie warsztatów otwartych!
  • Dowiesz się jak w prosty sposób włączyć eksperymenty do programu przedszkolnego pikniku, drzwi otwartych, pierwszego dnia wiosny, Dnia Niepodległości, dzięki czemu program przedszkolnego wydarzenia będzie niezwykle atrakcyjny!
  • Poznasz eksperymenty, które możesz wykonać z dziećmi, aby Twoi podopieczni mogli podarować je w prezencie swoim najbliższym z okazji Dnia Mamy, Dziadka lub innej ważnej okazji, dzięki czemu ciekawie zaprezentujesz efekty swoich zajęć badawczych z najmłodszymi.
  • Dowiesz się, jak przygotować przestrzeń przed takim wydarzeniem oraz jak przeprowadzić taki warsztat, aby zachwycić zarówno dzieci jak i dorosłych uczestników, dzięki czemu z łatwością wywołasz magiczny efekt WOW!
  • Dowiesz się jak łatwo wykorzystać do tego przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu zajęcia będą przyjemne w realizacji.
  • Zdobędziesz zaświadczenie ukończenia tego niezwykłego szkolenia.

… i co najważniejsze: dowiesz się jak to wszystko przygotować, aby zaoszczędzić swój czas oraz jak przeprowadzić takie zajęcia, aby uczestniczyć w nich mogli również przybyli goście!

Szkolenie „Eksperymenty na każdą okazję […]” otworzy Ci drzwi do tworzenia wydarzeń i upominków w zupełnie nowej, naukowej odsłonie. Nie masz specjalistycznej wiedzy? Nie szkodzi – podczas szkolenia tłumaczę również, jak te zjawiska wyjaśnić!

Justyna Sobolewska

Jestem biotechnolożką i edukatorką, który połączyła przyrodnicze zamiłowania z pasją do pracy z ludźmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Pierwsze warsztaty badawcze z dziećmi realizowałam pod opieką prof. zw. dr hab. Aleksandra Nalaskowskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem autorką projektu Nauka Jest Fajna! Na co dzień pomagam dzieciom uwalniać naturalną ciekawość i odkrywać radość uczenia się.

Zapraszamy do skorzystania z naszego szkolenia. Za pierwszym razem wymagane będzie przechodzenie przez lekcje według zadanej kolejności. Po ukończeniu danej lekcji możesz do niej wrócić w dowolnym momencie, kiedy tylko zechcesz! Gdy już poznasz wszystkie treści i prawidłowo odpowiesz na pytania testowe, będziesz mieć możliwość pobrania zaświadczenia ukończenia szkolenia!

Ocena szkolenia

0.0
Średnia ocen
Liczba ocen: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią na temat naszego szkolenia!
No Reviews Found!
Show more reviews
Podziel się swoją opinią na temat naszego szkolenia!