Skip to main content

Eksperymenty na każdą okazję

Dostęp do szkolenia
Niezarejestrowany/-a
Cena
198 zł
Uzyskaj dostęp

Wspólne eksperymentowanie jest świetnym narzędziem do wywołania efektu WOW, czyli momentu zaskoczenia, dzięki któremu najwięcej uczymy się i zapamiętujemy.

Szkolenie powstało po to, aby zachęcić Cię do wykonywania prostych eksperymentów podczas przedszkolnych wydarzeń oraz po to, aby pokazać Wam jak w prosty sposób przygotować i przeprowadzić takie otwarte warsztaty – małym nakładem czasu i środków. Wszystkie eksperymenty są bezpieczne, a do wykonania ich potrzebne są zwykle przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu można przygotować je łatwo i niskim kosztem.

Biorąc udział w tym szkoleniu:

  • Nauczysz się eksperymentów, które świetnie sprawdzają się podczas wydarzeń w formie warsztatów otwartych!
  • Dowiesz się jak w prosty sposób włączyć eksperymenty do programu przedszkolnego pikniku, drzwi otwartych, pierwszego dnia wiosny, Dnia Niepodległości, dzięki czemu program przedszkolnego wydarzenia będzie niezwykle atrakcyjny!
  • Poznasz eksperymenty, które możesz wykonać z dziećmi, aby Twoi podopieczni mogli podarować je w prezencie swoim najbliższym z okazji Dnia Mamy, Dziadka lub innej ważnej okazji, dzięki czemu ciekawie zaprezentujesz efekty swoich zajęć badawczych z najmłodszymi.
  • Dowiesz się, jak przygotować przestrzeń przed takim wydarzeniem oraz jak przeprowadzić taki warsztat, aby zachwycić zarówno dzieci jak i dorosłych uczestników, dzięki czemu z łatwością wywołasz magiczny efekt WOW!
  • Dowiesz się jak łatwo wykorzystać do tego przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu zajęcia będą przyjemne w realizacji.
  • Zdobędziesz zaświadczenie ukończenia tego niezwykłego szkolenia.

… i co najważniejsze: dowiesz się jak to wszystko przygotować, aby zaoszczędzić swój czas oraz jak przeprowadzić takie zajęcia, aby uczestniczyć w nich mogli również przybyli goście!

Szkolenie „Eksperymenty na każdą okazję […]” otworzy Ci drzwi do tworzenia wydarzeń i upominków w zupełnie nowej, naukowej odsłonie. Nie masz specjalistycznej wiedzy? Nie szkodzi – podczas szkolenia tłumaczę również, jak te zjawiska wyjaśnić!

Justyna Sobolewska

Jestem biotechnolożką i edukatorką, który połączyła przyrodnicze zamiłowania z pasją do pracy z ludźmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Pierwsze warsztaty badawcze z dziećmi realizowałam pod opieką prof. zw. dr hab. Aleksandra Nalaskowskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem autorką projektu Nauka Jest Fajna! Na co dzień pomagam dzieciom uwalniać naturalną ciekawość i odkrywać radość uczenia się.

Zapraszamy do skorzystania z naszego szkolenia. Za pierwszym razem wymagane będzie przechodzenie przez lekcje według zadanej kolejności. Po ukończeniu danej lekcji możesz do niej wrócić w dowolnym momencie, kiedy tylko zechcesz! Gdy już poznasz wszystkie treści i prawidłowo odpowiesz na pytania testowe, będziesz mieć możliwość pobrania zaświadczenia ukończenia szkolenia!

Czy chcesz mieć dostęp do wszystkich szkoleń EduAkcji z zakresu wychowania przedszkolnego na jednej platformie? Skorzystaj z kodu rabatowego platforma20, który obniży cenę regularną aż o 20% za dostęp do ponad 20 szkoleń.
Poznaj wszystkie nasze szkolenia: www.edu-akcja.pl/tematyka/

Ocena szkolenia

0.0
Średnia ocen
Liczba ocen: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią na temat naszego szkolenia!
No Reviews Found!
Show more reviews
Podziel się swoją opinią na temat naszego szkolenia!